w3c

w3c

    

Zkittlez Auto

Legalne Topy 676666944
20,00 zł

Zkittlez Auto to bardzo zachwalana automatyczna odmiana marihuany. Zdobyła dużą popularność wśród użytkowników którzy lubią działanie  euforyczne.

Zkittlez Auto

20,00 zł

w3c

Ilość nasion :
Ilość :
Info
Wysyłka
Zadaj pytanie
Wysyłka 1-3 dni

Nasiona marihuany Zkittlez Auto - opis odmiany

Zkittlez Auto to odmiana marihuany, która powstała w wyniku skrzyżowania kilku innych odmian. Charakteryzuje się intensywnym i słodkim zapachem, przypominającym owoce i cukierki. Roślina jest stosunkowo niska i zwarta, ale posiada bardzo gęste i żywe pąki, pokryte kryształkami. Zkittlez Auto ma bardzo szybki czas kwitnienia, dzięki temu jest idealna dla tych, którzy szukają szybkich plonów.

Odmiana ta zawiera wysokie stężenia THC, co powoduje silne i długotrwałe efekty psychoaktywne. Palenie Zkittlez Auto może prowadzić do intensywnych wrażeń wzrokowych i słuchowych oraz stanów euforycznych i relaksu. Odmiana ta jest również znana z jej właściwości przeciwdepresyjnych i antystresowych, co czyni ją popularną wśród użytkowników rekreacyjnych.

Podsumowując, Zkittlez Auto to odmiana marihuany o intensywnym i słodkim zapachu, gęstych pąkach pokrytych kryształkami i szybkim czasie kwitnienia. Posiada wysokie stężenia THC, które powodują silne efekty psychoaktywne, w tym euforię i relaks. Odmiana ta ma również właściwości przeciwdepresyjne i antystresowe. Ten automatyczny szczep będzie świetnie się rozwijał w warunkach indoor oraz outdoor. 

Ten produkt nie ma recenzji!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: