w3c

w3c

    

Banana Auto

Legalne Topy 58887844
20,00 zł

Banana Auto to automatyczna odmiana marihuany która przeznaczona jest dla osób które chcą w krótkim czasie zebrać plony. Odmiana jest niska i dyskretna.

Banana Auto

20,00 zł

w3c

Ilość nasion :
Ilość :
Info
Wysyłka
Zadaj pytanie
Wysyłka 1-3 dni

Nasiona marihuany Banana Auto - opis odmiany

Banana Auto to odmiana marihuany, która jest hybrydą dwóch innych odmian: Banana i Ruderalis. Jest to odmiana autoflowering, co oznacza, że kwitnie automatycznie bez potrzeby zmiany cyklu światła. Roślina Banana Auto rozwija się w małe, zwarte krzewy, osiągając wysokość około 60-80 cm. Jej liście są ciemnozielone, szerokie i o charakterystycznych kształtach. Małe i gęste kwiatostany, które rozwijają się na całej roślinie, są gęsto pokryte żywicą, co nadaje im charakterystyczny zapach i smak.

Ze względu na swój dziedziczny skład genetyczny, Banana Auto charakteryzuje się silnymi aromatami banana i tropikalnymi nutami, z nutą słodkiego karmelu i subtelnymi nutami cytrusowymi. Użytkownicy cenią wysoko walory smakowe tego szczepu. Jest to odmiana, która ma wysoką zawartość THC, co oznacza, że ma silne właściwości psychoaktywne, ale równocześnie ma umiarkowaną zawartość CBD. 

Banana Auto jest często wybierana przez hodowców i miłośników marihuany ze względu na jej łatwość uprawy, krótki czas od kiełkowania do zbioru, wysoką wydajność i niezwykły smak. Właściwości Banana Auto są idealne dla osób, które szukają relaksu i odprężenia, a także chcą poprawić swój nastrój i pobudzić kreatywność. Ta roślina znakomicie sprawdzi się w każdych warunkach. Jest idealna tam gdzie sezon jest krótki, pozwala na zebranie w pełni dojrzałych kwiatów.


maj 6, 2024

Bardzo mocna odmiana

Świetna roślina, dała spore plony i co najważniejsze były mocne

  • 0 0

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: