w3c

w3c

    

Amnesia Haze Auto

Legalne Topy 5499992244
20,00 zł

Odmiana marihuany Amnesia Haze Auto z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających fanów. To automatyczny szczep który produkuje świetne kwiaty.

Amnesia Haze

20,00 zł

w3c

Ilość nasion :
Ilość :
Info
Wysyłka
Zadaj pytanie
Wysyłka 1-3 dni

Nasiona marihuany Amnesia Haze Auto - opis odmiany

Amnesia Haze Auto to jedna z popularnych odmian marihuany o automatycznym kwitnieniu, która charakteryzuje się wysoką zawartością THC oraz bogatym profilem terpenowym. Roślina ta ma wyraźne cechy sativa, wyróżniając się dużą wysokością, rozgałęzionymi pędami i delikatnymi liśćmi. Odmiana ta jest bardzo wydajna i szybko rośnie, co czyni ją popularną wśród hodowców.

Amnesia Haze Auto wytwarza duże i gęste kwiaty, które pokrywają się krystalicznymi trichomami. W wyniku krzyżowania różnych odmian, Amnesia Haze Auto ma intensywny i złożony aromat, który łączy nuty cytrusowe, ziołowe i kwiatowe. W smaku można wyczuć delikatne nuty cytrynowe i ziołowe, które pozostają na podniebieniu przez dłuższy czas.

Dzięki swojej wysokiej zawartości THC, Amnesia Haze Auto ma silne działanie psychoaktywne, które może prowadzić do euforii, kreatywności i pobudzenia. Efekt ten jest zazwyczaj długotrwały i może towarzyszyć uczucie relaksu i przyjemności fizycznej. Odmiana ta jest często stosowana przez osoby poszukujące silnych doznań, a także przez artystów, którzy szukają inspiracji.

Ogólnie rzecz biorąc, Amnesia Haze Auto to odmiana o intensywnym i złożonym aromacie, silnym działaniu psychoaktywnym i dużym potencjale do produkcji. Właściwości te przyciągają zarówno doświadczonych użytkowników, jak i hodowców, którzy szukają wydajnej i łatwej w uprawie odmiany marihuany.


sty 28, 2024

Dobre

Ma mocne topy

  • 1 0

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: