w3c

w3c

    

Original Amnesia Auto

Legalne Topy 79990007
20,00 zł

Feminizowane automatyczne nasiona marihuany odmiany Original Amnesia Auto zapewnią Ci w krótkim czasie wysokiej jakości kwiaty które świetnie wyglądają.

Original

20,00 zł

w3c

Ilość nasion :
Ilość :
Info
Wysyłka
Zadaj pytanie
Wysyłka 1-3 dni

Nasiona marihuany Original Amnesia Auto - opis odmiany

Original Amnesia Auto to jedna z popularnych odmian marihuany o automatycznym kwitnieniu, która cieszy się uznaniem wśród zarówno początkujących, jak i doświadczonych hodowców. Roślina ta wyróżnia się swoją dużą wysokością i rozgałęzionymi pędami, co sprawia, że wymaga pewnego doświadczenia i umiejętności hodowlanych. Original Amnesia Auto ma charakterystyczne, mocno aromatyczne kwiaty, które pokrywają się grubą warstwą żywicy. Odmiana ta ma bogaty profil terpenowy, który łączy w sobie nuty cytrusowe, ziołowe i słodkie. W smaku można wyczuć mocne, ziołowe nuty, które pozostają na podniebieniu przez długi czas.

Dzięki swojej wysokiej zawartości THC, Original Amnesia Auto ma silne działanie psychoaktywne, które może prowadzić do euforii, kreatywności i pobudzenia. Efekt ten jest zazwyczaj długotrwały i może towarzyszyć uczucie relaksu i przyjemności fizycznej. Odmiana ta jest często stosowana przez osoby poszukujące silnych doznań, a także przez artystów, którzy szukają inspiracji. Original Amnesia Auto jest odmianą, która wymaga od hodowcy pewnego poziomu doświadczenia, ale dzięki swojej wydajności i mocnemu działaniu jest warta wysiłku. Roślina ta ma tendencję do szybkiego wzrostu i wymaga regularnego podlewania oraz nawożenia, ale w zamian daje duże i gęste kwiaty o intensywnym aromacie i silnym działaniu.

Ogólnie rzecz biorąc, Original Amnesia Auto to odmiana o intensywnym i złożonym aromacie, silnym działaniu psychoaktywnym i dużym potencjale do produkcji. Właściwości te przyciągają zarówno doświadczonych użytkowników, jak i hodowców, którzy szukają wydajnej i mocnej odmiany marihuany. Pamiętaj jest to  automatyczna odmiana marihuany która wymaga dużo światła. Nadaje się do niektórych treningów np. LST, dzięki niemu będziesz mógł zwiększyć w łatwy sposób plony. Roślina lubi być nawożona, jednak trzeba robić to z umiarem.


lut 12, 2024

Topy wysokiej jakości

Paliłem, zamówiłem do Belgi z tej strony, szybko dotarły nasiona. Dostałem gratisy i wszystkie były świetne.

  • 1 0

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: