w3c

w3c

    

Big Bud Auto

Legalne Topy 588889944
20,00 zł

Big Bud Auto to znana automatyczna odmiana marihuany. Dzięki niej uzyskasz dużo wysokiej jakości kwiatów marihuany. Działanie i smak na najwyższym poziomie.

Big Bud Auto

20,00 zł

w3c

Ilość nasion :
Ilość :
Info
Wysyłka
Zadaj pytanie
Wysyłka 1-3 dni

Nasiona marihuany Big Bud Auto - opis odmiany

Big Bud Auto to popularna odmiana marihuany, która powstała z krzyżówki Big Bud z Ruderalis. Jest to odmiana autoflowering, co oznacza, że kwitnie automatycznie bez konieczności zmiany cyklu światła. Roślina Big Bud Auto charakteryzuje się bardzo dużymi, gęstymi i ciężkimi kwiatostanami, które w okresie dojrzewania pokrywają się gęstą warstwą żywicy. Jej pędy są grube i silne, co pozwala na uzyskanie wysokiej wydajności podczas uprawy. Roślina osiąga średnią wysokość od 60 do 100 cm i posiada duże, szerokie liście o ciemnozielonym kolorze.

Big Bud Auto ma intensywny, słodki aromat i smak, z nutami kwiatów i owoców. Jest to odmiana, która posiada dużą zawartość THC, dzięki czemu posiada silne właściwości psychoaktywne. Polecana szczególnie dla osób, które chcą uzyskać duże plony, bez konieczności długiego czasu oczekiwania na zbiory. Big Bud Auto jest odmianą łatwą w uprawie, co czyni ją idealną dla początkujących hodowców. Efekty Big Bud Auto są relaksujące i uspokajające, co czyni ją idealną dla osób szukających odprężenia i redukcji stresu.

Pamiętaj, że jest to automatyczna odmiana marihuany, dlatego postaraj się zapewnić jej odpowiednią ilość światła, aby mogła wykorzystać w pełni całą fazę wegetacji która wynosi 3-4 tygodnie. Przy odpowiednich warunkach i nawożeniu roślina będzie bardzo szybko rosnąć. Big Bud Auto nie będzie sprawiał problemów, wystarczy tylko przestrzegać podstawowych zasad uprawy roślin konopi. Stabilna genetyka gwarantuje udane zbiory. Roślina wykazuje się również wysoką odpornością na różne patogeny, sprawdzi się idealnie w trudnych warunkach.

Ten produkt nie ma recenzji!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: