w3c

w3c

    

Blueberry Auto

Legalne Topy 578664844
20,00 zł

Blueberry jest szczepem marihuany znanym na całym świecie za sprawą swojego jagodowego smaku i aromatu. Teraz dostępny w wersji automatycznej.

Blueberry Auto

20,00 zł

w3c

Ilość nasion :
Ilość :
Info
Wysyłka
Zadaj pytanie
Wysyłka 1-3 dni

Nasiona marihuany Blueberry Auto - opis odmiany

Blueberry Auto to popularna odmiana marihuany, która powstała z krzyżówki Blueberry z Ruderalis. Jest to odmiana autoflowering, co oznacza, że kwitnie automatycznie bez konieczności zmiany cyklu światła. Roślina Blueberry Auto charakteryzuje się krótkimi i zwartymi pędami, osiągając wysokość od 60 do 90 cm. Jej liście są ciemnozielone i szerokie, a pąki są gęste i pokryte gęstą warstwą żywicy, co nadaje im intensywny zapach i smak. Blueberry Auto ma intensywny, słodki aromat i smak, z nutami jagód i owoców leśnych. Jest to odmiana, która posiada wysoką zawartość THC, co oznacza, że posiada mocne właściwości psychoaktywne.

Jest to odmiana polecana szczególnie dla osób, które chcą uzyskać łatwe w uprawie i szybkie w kwitnieniu rośliny, które charakteryzują się intensywnym smakiem i aromatem. Blueberry Auto jest łatwa w uprawie i może być uprawiana zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, dzięki swojej odporności na szkodniki i choroby. Efekty Blueberry Auto są relaksujące i uspokajające, co czyni ją idealną dla osób szukających odprężenia i redukcji stresu.

Jeśli wszystko wykonasz prawidłowo, to będziesz mógł cieszyć się wspaniałymi kwiatami, poprawnie uprawiana Blueberry Auto zaliczana jest do najwyższej jakości odmian marihuany. Bardzo dobrze sprawdzi się w różnych treningach takich jak np. LST, dzięki tej technice zwiększysz ilość głównych szczytów, co przełoży się na wielkość plonów. Pamiętaj aby zapewnić roślinie dużo światła, szczególnie podczas fazy wegetacji. Roślina wymaga odpowiedniego nawożenia, jednak należy robić to z umiarem aby nie doszło do przenawożenia. 

Ten produkt nie ma recenzji!

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: