w3c

w3c

    

White Russian Auto

Legalne Topy 457253
20,00 zł

White Russian jest znaną odmianą która teraz dostępna jest w wersji w pełni automatycznej. Będziesz mógł szybko uzyskać  dojrzałe kwiaty wysokiej jakości.

White Russian

20,00 zł

w3c

Ilość nasion :
Ilość :
Info
Wysyłka
Zadaj pytanie
Wysyłka 1-3 dni

Nasiona marihuany White Russian Auto - opis odmiany

White Russian Auto to popularna odmiana marihuany, która powstała w wyniku krzyżowania White Widow z AK-47. Roślina charakteryzuje się silnymi pędami i bujnymi, ciemnozielonymi liśćmi. Pąki są bardzo gęste, duże i białe, pokryte kryształkami żywicy. White Russian Auto ma stosunkowo krótki czas kwitnienia i rozwija się szybko, jest idealna dla początkujących hodowców. Odmiana ta jest również wysoce odporna na choroby i szkodniki, co sprawia, że jest łatwa w uprawie.

Palenie White Russian Auto prowadzi do intensywnych i relaksujących efektów psychoaktywnych. Odmiana ta ma silne właściwości przeciwbólowe i antydepresyjne, co czyni ją popularną wśród użytkowników rekreacyjnych. White Russian Auto jest również stosowana w celach medycznych. Roślina jest bogata w kannabinoidy, które pomagają w łagodzeniu bólu, stresu i lęku. Odmiana ta jest również stosowana w leczeniu objawów chorób przewlekłych, takich jak choroba Parkinsona, choroba Crohna i stwardnienie rozsiane.

Podsumowując, White Russian Auto to popularna odmiana marihuany, charakteryzująca się silnymi pędami, gęstymi i białymi pąkami pokrytymi kryształkami żywicy. Odmiana ta ma krótki czas kwitnienia i jest łatwa w uprawie. Palenie White Russian Auto prowadzi do intensywnych i relaksujących efektów psychoaktywnych. Roślina jest również stosowana w celach medycznych, ze względu na jej właściwości przeciwbólowe i antydepresyjne.


maj 8, 2024

Piękne topy

Roślina mocno żywiczna

  • 0 0

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: